ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia/Psikologjia

Gjithcka rreth Filozofise dhe Psikologjise ketu
00
Asnjė mesazh i ri

Mjeksia

Rreth Mjeksise edhe te gjitha nen-degeve te saja pasojn diskutimet
00
Asnjė mesazh i ri

Astronomia/Astrologjia

Ndodhi, zbulime, fakte rreth universit...
00
Asnjė mesazh i ri

Zbulimi dhe Kunderzbulimi

Agjensite me te njohura boterore, agjentet qe krijuan epoke, lufta e ftohte, ngjarje, fakte... ...diskutimet ne kete teme
00
Asnjė mesazh i ri

Teknologjia

Shpikje elektrike, teknologji e perparuar dhe diskutime mbi to
00
 Lajmerim & Ngjitese  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 0JOHN BON JOVI253prej Mon Apr 28, 2008 12:16 am
JOHN BON JOVI Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmerim Lajmerim
Global announcement Global announcement
Ngjitese Ngjitese