ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Poezit tuaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
JOHN BON JOVI
RockJustRock
avatar

Male
Numri i postimeve : 11
Age : 28
Location : Atje ku CIA, FBI, M16 & Anti-terroristat i luftojnė Talebanėt & Wahabistat
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Poezit tuaja   Sun Apr 27, 2008 11:35 pm

poezit te shkruara nga ju vet postoni te gjitha ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockjustrock.heavenforum.com
 
Poezit tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Art, Shkencė & Kulture :: Gjuha dhe Letersia-
Kėrce tek: