ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BeTT Debut's xD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeTT

avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Location : FeRizAJ CitY
Registration date : 24/06/2008

MesazhTitulli: BeTT Debut's xD   Tue Jun 24, 2008 1:56 am

tung jam Bett
forum nice koka
jam prej ferizajit
ju pershendes krejtve Very Happy
18 vjet :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
BeTT Debut's xD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shoqeri :: Prezantohu dhe Njihu ne forum-
Kėrce tek: