ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kerkesa per programe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
JOHN BON JOVI
RockJustRock
avatar

Male
Numri i postimeve : 11
Age : 28
Location : Atje ku CIA, FBI, M16 & Anti-terroristat i luftojnė Talebanėt & Wahabistat
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Kerkesa per programe   Mon Apr 28, 2008 12:46 am

Te gjitha kerkesat per programe ti beni ketu, temat e tjera te hapura per ndonje kerkese te programeve do t'fshihen dhe sipas nevojes do t'mirren edhe masa ndeshkuese ndaj autorit.

Rrespekte
JOHN BON JOVI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockjustrock.heavenforum.com
 
Kerkesa per programe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tech & Programing :: Programe dhe programime-
Kėrce tek: