ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullat e RockJustRock

Shko poshtė 
AutoriMesazh
JOHN BON JOVI
RockJustRock
avatar

Male
Numri i postimeve : 11
Age : 28
Location : Atje ku CIA, FBI, M16 & Anti-terroristat i luftojnė Talebanėt & Wahabistat
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Rregullat e RockJustRock   Fri Mar 07, 2008 5:51 pm

Rregullore e RockJustRock

1. Regjistrimi - nė kėtė forum ėshtė falas! Ne ju kėrkojmė vetėm tė pranoni rregullat dhe politikėn e detajuar qė do tė ndiqet nė forumin tonė. Kujdes nė pėrcaktimin e User/Identifikimit sepse ndėrrimi i tij ėshtė i pamundshėm.

2. Gjuha - shqipe ėshtė gjuha zyrtare e kėtij forumi. Gjuha angleze dhe gjermane janė tė lejuara kurse pėr cdo gjuhė tjeter te botės ju mund tė pėrdorni vetėm fraza me kuptim dhe domethėnie tė madhe.

3. Fyerjet dhe ofendimet - absolutisht tė pa lejuara. Pėr cdo fyerje ndėshkoheni me vėrejtje, rrespektivisht pėr tė tretėn herė do t'pėrjashoheni duke ju dhėnė edhe sqarim pėr pėrjashtim, nė raste tė vecanta edhe pa sqarim. Fjalėt banale janė tė lejuara vetėm nė forumet pėrkatėse(Dashuria & Sexi ose Humor(pa cenzure)), duke mos cėnuar identitetin e anėtarėve tė tjerė.

4. Krijimi i temave dhe postimi - para se te krijoni njė temė, shikoni se mos ekziston njė temė e ngjajshme me tuajėn, nėse po mos hapni tė tillė(pėrndryshe do tė fshihet). Cdo temė e hapur tė vendoset nė forum pėrkatės dhe tė jipet sqarim i mjaftueshėm pėr temėn. Temat ku gjatė nuk do tė postohet, do tė fshihen pa lajmėrim. Mundohuni qė mė tepėr tė flisni rreth temės, pyesni dhe tregoni. Para postimit ju lutemi t'i lexoni dy nga faqet e para ose te fundit tė temės, kėshtu ju do tė jeni nė rrjedha tė bisedės sė zhvilluar nė temė.

5. Mesazhet nė masė - nuk janė tė lejuara, pėr cdo shkelje tė kėsaj rregulle do tė ndėshkoheni pėrfundimisht me pėrjashtim nga forumi. Reklamat dhe publiciteti janė tė ndaluara rreptėsisht.

6. Temat - qė ndonjėherė kanė ekzistuar dhe janė fshirė nga administratorėt apo moderatorėt e forumit do tė hapen pėrsėri tė ngjajshme, atėherė edhe ato do tė fshihen, nėse ju vazhdoni pėrsėri atėherė do tė mirren masa ndėshkuese ndaj jush.

7. Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria! - Nė forumin tonė nuk do tė tolerohen dhe do tė merren masa ekstreme ndaj personave qė dashje/padashje hapin konflikte, acarime, sharje, ofendime apo cėnojnė harmoninė e bashkėjetesės shekullore fetare shqiptare.

8. Zotėruesit e RockJustRock - kanė tė drejtė tė padiskutueshme tė fshijnė, modifikojnė, zhvendosin ose tė mbyllin cdo temė, pėr cfarėdolloj arsyeje e gjykuar e drejtė nga ata.


Pėr cdo thyerje tė ndonjė nga kėto rregullave, ju lutemi tė raportoni tek administratorėt dhe moderatorėt sepse ėshtė e pamundėshme qė tė mbahet nėn kontroll tė plotė i tėrė forumi.

Me rrespekt JOHN BON JOVI

_________________
Nacism Is Still Alive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockjustrock.heavenforum.com
 
Rregullat e RockJustRock
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: RockJustRock :: Rregullat-
Kėrce tek: